حضور و سخنرانی امام جمعه شهرستان دماوند در جلسه حلقه های معرفتی قرآن و اهل بیت(علیهم السلام)، آموزشگاه مؤتلفه

به گزارش پایگاه خبری دفتر امام جمعه شهرستان دماوند حجت الاسلام و المسلمین کاظم فتاح دماوندی در نشست حلقه های معرفتی قرآن و اهل بیت در جمع دانش آموزان مدرسه موتلفه دماوند اظهار داشت: مهم ترین سرمایه شما عزیزان عمرتان است.
وی با اشاره به روایات ادامه داد: عمر در حال کم شدن و رو به پایان است و ما خودمان مسئول استفاده از عمرمان هستیم؛ برای اینکه بدانیم چه کاری انجام دهیم باید معرفت خود را بالا ببریم.
امام جمعه شهرستان دماوند با بیان اینکه در این دنیا باید به دنبال توشه مناسب و عزت باشیم، گفت: زمانی که به خوبی تفکر کنیم و به این نتیجه برسیم که هدف از زندگی فقط این دنیا نیست بلکه هدف خداوند، معنویت و بندگی انسان است، آنگاه مسیر اصلی را پیدا خواهیم کرد.
فتاح دماوندی با بیان اینکه عزت و بزرگی دست خداست، افزود: اگر شهید حججی عزت یافت چون در راه خدا قدم برداشت؛ برای رسیدن به این مقام باید با مردم بود و خود سازی کرد که یکی از روش های خودسازی بودن با مردم است.
وی ضمن تشویق جوانان و دانش آموزان به حضور در هیئت ها، تصریح کرد: باید در اینکونه مجالس حضور داشت، اگر در این مجالس نباشید خودخواه می شوید و فقط خود را میبینید؛ انسانی که خودخواه شود انقلابی، ایثارگر و… نخواهد بود.
امام جمعه شهرستان دماوند تاکید کرد: انقلاب ما، جنگ هشت سال دفاع مقدس، انرژی هسته ای و… توسط جوانانی پیش رفت که از هیات ها بیرون آمده بودند و به امین و یار مردم تبدیل شدند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *