۲۲ بهمن اوج اقتدار و پیروزی ایرانیان است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر امام جمعه شهرستان دماوند به نقل از خبرگزاری ایرنا حجت الاسلام و المسلمین فتاح دماوندی، امام جمعه شهرستان دماوند در حاشیه راهپیمایی پرشور مردم دماوند، اظهار کرد: امروز در شرایطی سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را در کشور جشن میگیریم که شاهد توطئه ها و دسیسه های غرب هستیم ولی ملت ایران با وجود تمامی مشکلات همواره پرشورتر از گذشته در صحنه حاضر است.
وی با بیان اینکه ملت ایران همچنان با قدرت، اقتدار و صلابت مسیر پرفراز و نشیب را طی می کند، گفت: مردم ایران قدردان انقلاب، نظام و مقام معظم رهبری و همچنین قانون اساسی و دولت هستند.
حجت الاسلام فتاح دماوندی با تاکید براینکه ۲۲ بهمن اوج اقتدار و پیروزی ایرانیان است، خاطرنشان کرد: امروز شاهد حضور اقشار مختلف مردم همچون جوانان، نوجوانان، دانشگاهیان، طلاب، کشاورزان هستیم و همه و همه اقتدار و وحدت خویش را به نمایش می گذارند.
وی ادامه داد: امسال با توجه به اغتشاشات اخیر، دست مایه ای برای دشمنان شد که مردم دلسرد هستند ولی برخلاف تصور دشمنان، شاهد حضور پرشور و شعور مردم هستیم و به فرموده مقام معظم رهبری ۲۲ بهمن امسال از آن ۲۲ بهمن های تماشایی بود و مردم ما باری دیگر حماسه آفریدند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *