امام جمعه شهرستان دماوند: گروه های مقاومت افسانه شکست ناپذیری رژیم اشغالگر صهیونیست را به باد دادند/ منافقین تسلط آمریکا بر ایران را به گورخواهند برد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر امام جمعه شهرستان دماوند، حجت الاسلام و المسلمین کاظم فتاح دماوندی در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته ضمن تبریک فرارسیدن ماه رمضان اظهار داشت: سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر در عملیات بزرگ بیت المقدس در سال ۱۳۶۱ است که پس از ۵۷۸ روز اشغال خونین شهر آزاد شد.
وی با اشاره به سخنانی از امام خمینی(ره) بیان کرد: ایشان بر این باور بودند که بسیجیان با مدیریت خوب و صحیح در جنگ تحمیلی نشان دادند که می توان اسلام را فاتح جهان نمود؛ امروز اگر نگاهی به تحولات غرب آسیا داشته باشیم به خوبی به عمق سیاست راهبردی امام و انقلاب اسلامی پی می بریم.
امام جمعه شهرستان دماوند ادامه داد: از همان زمان که جریان ارتجاع وابسته به نظام سلطه به دنبال آشتی با غده سرطانی صهیونیسم در منطقه بود، گروه های کوچک مقاومت اسلامی از گفتمان انقلاب اسلامی ایران الهام گرفته و از مقاومت و ایستادگی ما در خرمشهر درس گرفتند و مسیر پایداری و مبارزه اسلامی را برگزیدند.
فتاح دماوندی با بیان اینکه گروه های مقاومت افسانه شکست ناپذیری رژیم اشغالگر را بر باد دادند، تصریح کرد: امروز محور مقاومت طراحی استکبارگران را بر هم زده است و جوانان مجاهد و شهادت طلب در سوریه، عراق، لبنان، یمن، افغانستان، پاکستان و… با کمترین امکانات و بیشترین ایمان ابتکار عمل را در دست گرفته و خواب را از چشمان دشمن ربوده اند.
وی با بیان اینکه گروه هایمقاومت بسیج و تفکر جهادی شیعیان ما را الگوی خود قرار داده اند، گفت: امروزه ما با راهنمایی های امام خمینی(ره) دایه دار حمایت از مسلمین جهان هستیم و شیعه و سنی برای ما فرقی ندارد؛ اما امسال در آستانه هفتادمین سالگرد تشکیل رژیم اشغالگر قدس آمریکا و رئیس جمهور کم خردش تصمیم گرفتند سفارت آمریکا را به قدس شریف انتقال دهند که این امر با چراغ سبز آل سعود و دیگر مزدوران برخی کشورهای عربی شکل گرفت؛ تاریخ اسلام خیانت سران مرتجع این دولت های عربی را فراموش نخواهد کرد.
امام جمعه شهرستان دماوند تاکید کرد: تردید نداریم بذل و بخشش های ذلیلانه آل سعود به آمریکا و رژیم صهیونیستی و دوشیده شدن شیر سرمایه های مسلمانان از سینه ناپاک آل سعود و هم پیمانانش در آینده نزدیک همچون سیلی خروشان تاج و تخت سست و قبیله ای آنان را به زباله دان تاریخ خواهد فرستاد.
فتاح دماوندی با بیان به اینکه اگر سران کشورهای اسلامی در برابر جانایات اسرائیل سکوت نمی کردند امروز خون زنان و کودکان زمین ریخته نمی شد، اضافه کرد: اقدام ناشیانه ترامپ در انتقال سفارتش از تل آویو به قدس شریف بار دیگر مسئله فلسطین را که در سایه تروریسم تکفیر در منطقه به حاشیه برد به صدر مسائل جهان اسلام بازگرداند؛ لذا کشورهای اسلامی باید از این حماقت ترامپ کمال استفاده را ببرند.
وی خاطر نشان کرد: اما احمق تر از ترامپ کسانی هستند که در داخل کشور به ترامپ دل بسته و خواب آشتی گرگ و میش را می بینند؛ امروز که خیانت آمریکا در مسئله عهد شکنی در برجام آشکار شده است چه طور هنوز عده ای دست از خیال خام رابطه با آمریکا بر نمیدارند.
امام جمعه شهرستان دماوند با بیان اینکه این افراد خود را به خواب زده و و همان منافقینی هستند که در داخل کشور می گویند ما با شما هستیم اما در تماس های پنهانی برای دشمن دم تکان می دهند، تصریح کرد: منافقین داخلی بدانند تا زمانی که غربی ها دست از سیاست استکباری و استعماری خود در قبال کشور های مسلمان برندارند ما نیز به مبارزه علیه آن ها ادامه خواهیم داد و منافقین آرزوی تسلط آمریکا بر این کشور را به گور خواهند برد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *