امام جمعه شهرستان دماوند: مسئولان سهم دماوند را از مجموعه های استانی مطالبه کنند.

امام جمعه دماوند بر لزوم حضور پررنگ‌تر مسؤولان در برنامه‌های فرهنگی این شهرستان تأکید کرد و گفت: مسؤولان سهم دماوند را از مجموعه‌های استانی مطالبه کنند.

به گزارش پایگاه اطللاع رسانی دفتر امام جمعه شهرستان دماوند، حجت‌الاسلام والمسلمین کاظم فتاح‌دماوندی بعد از ظهر امروز در نشست شورای اداری شهرستان دماوند که در سالن همایش‌های شهید رجایی فرمانداری دماوند برگزار شد، اظهار کرد: احادیث زیادی در مورد اهتمام به کار ارباب رجوع و راه انداختن کار مردم وجود دارد.

وی افزود: امام حسین (ع) در حدیثی می‌فرمایند «اگر کسی با شما کار دارد، نعمت خداوند به شما روی آورده و اگر انجام ندهید، این نعمت از شما گرفته می شود»؛ مسؤولیت‌ها ابدی نیستند

امام جمعه دماوند گفت: دوران مسؤولیت‌ها خیلی زود به پایان می‌رسد و چقدر مطلوب است این دورانی که به ما نعمت عطا شده با سربلندی سپری شود؛ مدیران تذکرات لازم در خصوص تکریم ارباب رجوع را به کارمندان خود بدهند.

فتاح‌دماوندی با بیان اینکه مسؤولان دماوند باید سهم این شهرستان را از مجموعه‌های استانی مطالبه و پیگیری کنند، خواستار حضور پررنگ‌تر مدیران و مسؤولان در نماز جماعات و جمعه و همچنین شرکت در جلسات تصمیم گیری امور فرهنگی شهرستان دماوند شد.

وی تصریح کرد: بسیاری از مشکلات به ضعف مدیریت برخی مسؤولان ربط دارد که باید اهتمام ویژه‌ای به مسائل داشته باشند و باید این مشکلات در داخل کشور حل شود و ربطی به بیگانگان ندارد
همچنین امام جمعه از مسئولان و نیروی انتظامی خواست به صورت جدی از مسائل ارزشی دینی دفاع و از انجام منکرات و ضد ارزش‌ها در آستانه فصل تابستان جلوگیری شود.

امام جمعه دماوند تأکید کرد: همه ادارات باید به مشکلات مسکن مهر دماوند توجه داشته باشند؛ برخی از مشکلات به دلیل ضعف مدیریتی است و ربطی به تحریم و بیگانگان ندارد و همه باید برای رفع مشکلات در منطقه تلاش کنند.

منبع: فارس

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *