همایش بزرگداشت هفته بسیج و تجمع بانوان بسیجی در حمایت از مردم مظلوم یمن در سالن آمفی تئاتر کوثر دماوند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر امام جمعه شهرستان دماوند حجت الاسلام و المسلمین کاظم فتاح دماوندی در همایش بزرگداشت هفته بسیج و تجمع بانوان بسیجی در حمایت از مردم مظلوم یمن که در سالن آمفی تئاتر کوثر دماوند برگزار شد، اظهار داشت: بسیج به معنای تجمع قدرت مسلمین است که قرآن کریم تاکید دارد که تفرقه نکنید و بر ریسمان الهی چنگ بزنید؛ رشته این حبل الهی در کشور جمهوری اسلامی ایران به لطف خدا در دست رهبر عزیز انقلاب است که امتداد مسیر نبوت، ولایت و امامت قلمداد می شود.
وی ادامه داد: از عوامل پیروزی انقلاب اسلامی وحدت کلمه بود که امام خمینی(ره) به طور مکرر بر آن تاکید داشتند، اگر مسلمین وحدت داشته باشند هیچ قدرت جهانی ای توانایی مقابله با آن ها را نخواهد داشت.
امام جمعه شهرستان دماوند با بیان اینکه نیمی از جمعیت جوان ما را بانوان تشکیل می دهند، گفت: همینطور که برادران در پیروزی انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و دوره های پس از آن نقش داشتند، نقش خواهران مضاعف بوده است که شهدای عزیز ما دست پرورده مادران صالح و با تقوایی بودند که چنین فرزندانی را تربیت کرده اند.
فتاح دماوندی تصریح کرد: در شهرستان دماوند در بخش بسیج خواهران باید توجه بیشتری شود و نقش ایجاد کرده و نسبت به گفتمان رهبری در تمام مسائل فعالیت کنند؛ بانوان بسیجی باید در مراسمات ملی و مذهبی حضور پیدا کرده و حضور پررنگی در مدارس داشته باشند و پاسخگوی شبهات باشند.
وی تاکید کرد: امروزه مسئله یمن، عراق، سوریه و … وجود دارد که از مسائل مهم جهانی و منطقه ای است؛ بسیج الگوی این کشورهاست و ما باید نقش خود را در این زمینه ها ایفا کنیم؛ باید دشمن شناسی کنیم و در خانه هایمان با وجود ماهواره و فضای مجازی اجازه نفوذ دشمن را ندهیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *