دیدار بسیجیان بسیج ادارات با حجت الاسلام فتاح دماوندی در دفتر امام جمعه شهرستان دماوند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر امام جمعه شهرستان دماوند حجت الاسلام و المسلمین کاظم فتاح دماوندی در دیدار با بسیج ادارات اظهار داشت: بسیج ادارات شهرستان دماوند باید به صورت مستمر اخبار خود را به استان انعکاس دهد تا نام شهرستان همیشه بر سر زبان ها باشد.
وی ادامه داد: تبلیغات گسترده در خصوص نماز، خدمت به مردم و تکریم ارباب رجوع از مهم ترین مواردی است که باید در ادارات به آن توجه ویژه شود؛ مردم از بسیج توقع دارند که اگر در ادارات رشوه ای گرفته شد بسیج ادارات پیش قدم شده و این موارد را گزارش دهد.
امام جمعه شهرستان دماوند بیان کرد: در سال جاری فشار دشمن بسیار زیاد است و گرانی و تورم اقشار ضعیف جامعه را تحت فشار قرار داده است، باید در بسیج ادارت اقشار ضعیف را بیشتر از گذشته مورد احترام قرار دهیم تا مردم نسبت به بسیج دلگرم تر شوند.
فتاح دماوندی تصریح کرد: ما باید در ادارات گروه های مردمی داشته باشیم و کمک هایی را برای نیازمندان جمع آوری کنیم؛ همچنین موضوع امر به معروف و نهی از منکر یکی از نکات بسیار قابل توجه است که باید در ترویج معروف ها قدم برداریم که جلوه های بصری می تواند بسیار در این مورد موثر باشد.
وی در آخر با اشاره به چهلمین سال انقلاب اسلامی، خاطر نشان کرد: ما باید کارکردهای نظام را در شهرستان دماوند بیان کنیم و از فعالیت های ادارات قبل و بعد از انقلاب اسلامی گزارش دهیم.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *