امام جمعه شهرستان دماوند: دیگر حنای اروپا و آمریکا رنگی ندارد / دولت دست دلالان مفت خور را از اقتصاد قطع کند / مردم در شرایط گرانی به محرومان کمک کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر امام جمعه شهرستان دماوند حجت الاسلام و المسلمین کاظم فتاح دماوندی در خطبه های سیاسی عبادی نماز جمعه این هفته در دماوند با اشاره به اهمیت دادن صدقه و زکات اظهار داشت: ۱۴ اسفند سالروز تاسیس کمیته امداد امام خمینی(ره)  و آغاز هفته احسان و نیکوکاری است، در این شرایط اقتصادی باید به یکدیگر کمک کنیم و کمک به نیازمندان کمک به خودمان است.
وی با بیان اینکه دولت نیز باید به محرومان کمک کند، افزود: این روزها در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی برنامه دشمن این است که از راه فشارهای اقتصادی ما را به زانو دربیاورد؛ سیاستمداران آمریکایی جنبش سبز یعنی فتنه ۸۸ را فرصت مهمی برای رویارویی با ایران می دانستند و علنا اعلام می کنند که برای دخالت در امور ایران به جنبش سبز دل بسته بودند.
امام جمعه شهرستان دماوند با بیان اینکه مردم با بصیرت ما در ۹ دی آتش فتنه را خاموش کردند، تصریح کرد: این بار نیز در فتنه اقتصادی مردم باید آتش فتنه را خاموش کنند و در شرایط گرانی و تورم با کمک به اقشار ضعیف و محروم مانع رسیدن دشمن به اهداف خود که همان شلوغی و آشوب است، شوند.
فتاح دماوندی با اشارت به اینکه البته دولت نیز مسئولیت های سنگینی دارد، گفت: دولت باید با عمل کردن به اقتصاد مقاومتی از تعطیلی بنگاه های تولیدی جلوگیری کند و پای دلالان و واسطه گران مفت خور را از اقتصاد قطع کند؛ همچنین مطالبه گری انقلابی ها باید از دولت در راستای تقویت ظرفیت های درونی کشور باشد.
وی با اشاره به اینکه در دولت و برخی رسانه ها نباید به مردم وعده سرخرمن داده شود، تاکید کرد: وعده دروغین حل مشکلات با تصویب FATF را دیگر کسی باور نمی کند زیرا در این پنج سال همه دیدند و فهمیدند که به غربی ها نمی توان اعتماد کرد و حنای آمریکا و اروپا دیگر رنگی ندارد؛ ما اگر روی پای خود بایستیم و از ظرفیت های داخلی استفاده کنیم هیچ نیازی به بیگانگان نخواهیم داشت چنانکه سوریه سال ها در مقابل داعش، تکفیری، غربی ها و… ایستاد و تسلیم نشد.
امام جمعه شهرستان دماوند در خصوص سفر بشار اسد به ایران خاطر نشان کرد: امروز بشار اسد در آغوش رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران عنوان قهرمان جهان عرب را به خود اختصاص می دهد؛ این سفر آغازی بر پایان پروژه انزوای دولت سوریه، تثبیت سیاسی و نطامی و پاسخی به نشست های ورشو بود؛ همچنین سفر بشار اسد به ایران برای تشکر از ملت، دولت و رهبر ایران انجام شد تا کور شود هر آنکه نتواند دید.

منبع: خبرگزاری تسنیم از دماوند

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *