خطیب نماز عید فطر دماوند: «مقاومت هوشمندانه» کلیدواژه موفقیت‌هاست/ عید فطر فرصت اتحاد علیه طاغوت است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر امام جمعه شهرستان دموند، حجت‌الاسلام والمسلمین کاظم فتاح‌دماوندی صبح امروز در خطبه‌های عبادی سیاسی عید سعید فطر در مسجد جامع دماوند با بیان اینکه عید سعید فطر، عید وحدت مسلمانان برای مبارزه با مستکبران است، اظهار کرد: این روز، روز اجتماع و همیاری مسلمانان است.
وی افزود: در روز عید فطر مسلمانان باید گرد هم آیند و خداوند متعال را به خاطر نعمت‌هایش تعظیم کنند و در مقابل ظالمان بایستند و به یکدیگر کمک کنند؛ کمک به یکدیگر و رحم بین مردم با پرداخت صدقه، زکات فطره و انفاق‌ها انجام می‌شود.
خطیب نماز عید سعید فطر دماوند با اشاره به اینکه روش زندگی پیامبر (ص) و ائمه اطهار (ع) هم این چنین بوده است، گفت: در این اجتماع عظیم باید از شیطان‌های جن و انس برائت بجوییم و از شیطان صفتان و ظالمان زمان ابراز نفرت کنیم؛ چنانکه خداوند متعال رحمت خود را از آنها دریغ دارد.
فتاح‌دماوندی تصریح کرد: امروز آمریکا، رژیم صهیونیستی و سعودی‌ها همان شیطان‌های انس هستند که ستمکار و مفسدان فی‌الارض، آزاردهنده مسلمانان و رسول خداوند و همچنین کتمان‌کننده حقیقت‌اند؛ آنها دروغ‌گویانی هستند که مردم را به سوی آتش جهنم سوق می‌دهند و خداوند آنان را لعنت کرده است.
وی بیان کرد: عید سعید فطر فرصت مناسبی برای اتحاد علیه طاغوت جهان است؛ عیدی که می‌تواند زمینه‌ساز حکومت عدالت گستر امام زمان (عج) باشد، چراکه تا زمانی مسلمانان برای ظلم‌ستیزی و ذلت‌ناپذیری به اتفاق نظر و عمل نرسند و خود را برای یاری امام منتظر آماده نکنند، آن مصلح آسمانی ظهور نخواهد کرد.
خطیب نماز عید سعید فطر دماوند خاطرنشان کرد: با عنایت خداوند متعال با صبر و پایداری در راه حق مقدمات ظهور را فراهم خواهیم کرد و کلید واژه همه موفقیت‌ها مقاومت هوشمندانه بوده و مبارزه و مقاومت برابر شیاطین جن و انس و طاغوت‌ها وظیفه هر مسلمانی است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *