نشست ستاد امر به معروف و نهی از منکر – خردادماه ۹۸ – دفتر امام جمعه شهرستان دماوند

به گزارش پایگاه خبری دفتر امام جمعه سهرستان دماوند حجت الاسلام و المسلمین کاظم فتاح دماوندی در نشست ستاد امر به معروف و نهی از منکر در خصوص هفته عفاف و حجاب و اهمیت آن اظهار داشت: باید در این هفته نسبت به موضوع حجاب اهمیت بیشتری دهیم و این موضوع را به صورت مستمر پیگیری کنیم، بسیج ادارات از جمله نهادهایی است که می تواند در این امر ورود پیدا کند و ابتدا از خود بانوان ادارات باید آغاز کرد؛ بانوان محجبه در این هفته باید از طرف ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان مورد تشویق قرارگیرند.
وی با بیان اینکه امروز تقاضا در شهرستان دماوند نسبت به لباس های پوشیده و محجبه وجود دارد، افزود: اداره صنعت و معدن و تجارت باید در این خصوص ورود پیدا کرده و مکان هایی را صرف لباس های پوشیده و اقلام حجاب قرار دهد و نسبت به فروشگاه هایی که عرضه لباس های نامناسب دارند برخورد شود.
امام جمعه شهرستان دماوند در خصوص برخی هنجارشکنی ها در سطح شهرستان به ویژه در ایام تابستان، بیان کرد: متاسفانه در این ایام گزارشاتی مبنی بر برگزاری مهمانی ها و پارتی ها در ویلاها و روستاهای این شهرستان داده می شود که در برخی موارد نیروی انتظامی با سرعت عمل نکرده و مشکلاتی را به وجود آورده است.
فتاح دماوندی ادامه داد: همچنین در خصوص سرقت هایی که در شهرستان دماوند انجام می شود باید به صورت کاملا جدی با این افراد برخورد کرد و در صورت تکرار این عمل توسط دزد ها باید از شهرستان تبعید شوند.
وی تاکید کرد: در مکان های عمومی مانند چشمه اعلا و دریاچه تار دماوند باید باید به صورت قانونی عمل کرد و علاوه بر ظاهر به مسائل فرهنگی و اجتماعی آن نیز توجه کرد و باید ما آرامش و آسایش را برای خانواده ها و گردشگران فراهم کنیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *