پایگاه اطلاع رسانی امام جمعه شهرستان دماوند

باید مواظب باشیم، برخی از افراد تندروی جناح‌های سیاسی، جامعه را چند قطبی نکنند. انتخاب اصلح مردمی، خواسته رهبری و همه دلسوزان به انقلاب است.

تاریخ: ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
          امام جمعه شهرستان دماوند با بیان اینکه باید مواظب افراد تندرو جناح‌های سیاسی جهت چند قطبی نکردن جامعه باشیم، گفت: انتخاب اصلح مردمی، خواسته رهبری و همه دلسوزان به انقلاب است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر امام جمعه شهرستان دماوند ، حجت‌الاسلام و السملمین کاظم فتاح دماوندی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شهر دماوند با اشاره به ۱۶ آذرماه روز دانشجو و کشتار دانشجویان معترض به حضور آمریکائیان در دانشگاه تهران اظهار داشت: باید مواظب باشیم دشمن در دانشگاه نفوذ پیدا نکند و اگر نفوذ پیدا کند مراکز دانشگاهی فاسد خواهد شد.

وی افزود: به شرط درست عمل کردن سعادت مملکت به دست استاد، دانشجو، معلم و دانش‌آموزان است و ۱۶ آذرماه یادآور جنبش دانشجویی، ضد استکباری و عدالت‌خواهی می‌باشد.

امام جمعه شهرستان دماوند بیان کرد: دانشجویان و اساتید ما باید خود را در میدان جنگ اقتصادی، فرهنگی ببینند و برای غلبه بر دشمن تلاش کنند.

فتاح دماوندی ادامه داد: در مسئله برجام خسارت‌های زیادی دیدیم، ما به تعهدهای خود عمل کردیم و آنها به تعهدهای خود عمل نکردند که مثل پتکی بر سر ما فرود آمد که متأسفانه به دشمن اعتماد کردیم.

وی گفت: معاون وزارت امور خارجه یک حرف خنده‌دار می‌زند و می‌گوید اروپایی باید از خود گذشتی بیشتری نشان دهند و بعد از رئیس جمهور فرانسه هم قدردانی می‌کند.

امام جمعه شهرستان دماوند عنوان کرد: فرانسه سال‌ها به گروهک تروریستی منافقین پناه داد و ما را به استفاده از مکانیسم ماشه تهدید کرده است.

فتاح دماوندی در ادامه گفت: فراموش نکنیم که کشور فرانسه بازیگری است که در زمین دولت ترامپ نقش بازی می‌کند و نباید دوباره گول بخوریم.

وی با اشاره به تظاهرات گسترده در کشور فرانسه بیان کرد: فرانسه شعار مرگ بر آمریکا نمی‌گوید و تحریم نیست، اما با این حال مردمش از تبعیض و گرسنگی رنج می‌برند.

امام جمعه شهرستان دماوند افزود: 
مردم کشورهای پیشرفته و سرمایه‌دار هم مشکلات بزرگی دارند، چون نظام سرمایه‌داری اجازه عدالت اجتماعی را نمی‌دهد.

فتاح دماوندی با اشاره به اینکه ما و همه کشورهای مسلمان باید بیدار باشیم و تبعیت از ولایت و مرجعیت راه نجات ماست، گفت: مردم عراق باید تهدیدها را به فرصت تبدیل کنند و جدایی از مرجعیت آغاز نابودی عراق می‌باشد.

وی با تاکید بر اینکه وحدت مسلمین و یکپارچگی کشورهای اسلامی خاری در چشم دشمنان استعمارگر و مستکبر است، گفت: در ایران بیشتر از همیشه نیازمند انسجام ملی و تبعیت از رهبری هستیم.

امام جمعه شهرستان دماوند تصریح کرد: انتخابات مهمی در پیش رو داریم و اگر مجلس ضعیف باشد، دولت آینده هم ضعیف می‌شود.

فتاح دماوندی عنوان کرد: شرکت حداکثری مردم در انتخابات مجلس و انتخاب اصلح مردمی، خواسته رهبری و همه دلسوزان به انقلاب است و باید مواظب باشیم برخی از افراد تندرو در جناح‌های سیاسی مختلف جامعه را چند قطبی نکنند.

وی گفت: برخی از گروه‌ها با هدف ضربه زدن به گروه دیگر اقداماتی می‌کنند، اما نتیجه‌اش ضربه به نظام اسلامی می‌شود.

🔸روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان دماوند
www.emamjome.ir
        

تصاویر

نظرات

وارد شده بام کاربر فلان