حجت الاسلام کاظم فتاح دماوندی امام جمعه شهرستان دماوند

جامعه هنری شهرستان دماوند برای ترویج ازدواج آسان و مبارزه با طلاق آثار فاخر تولید کند/ محاکمه امثال طبری ها اعتماد عمومی را تقویت می‌کند.

تاریخ: ۱۳۹۹/۰۳/۳۰
          دشمن با سخیف نشان دادن شغل خانه داری و فرزند پروری به دنبال نابودی بنیان خانواده است

خطیب نماز جمعه دماوند گفت: سلامت فکری و اخلاقی دختران جامعه ما از مهمترین عوامل سلامت جامعه آینده ایران است، دشمن با سخیف نشان دادن شغل خانه داری و فرزند پروری سعی میکند بنیان خانواده را از هم بپاشاند.

به گزارش روابط عمومی ستاد برگزاری نماز جمعه دماوند، حجت الاسلام کاظم فتاح دماوندی ظهر امروز در خطبه‌های عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته شهر دماوند با اشاره به در پیش بودن ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختر اظهار کرد: ایران اسلامی به نور حضرت معصومه (س) و امام رضا (ع) روشن و متبرک به قدوم این خواهر و برادر است.
وی گفت: دهه کرامت فرصت درس آموزی در مدرسه کرامت اهل بیت و تمرین احسان و بخشندگی است، حضرت معصومه(س) زینب دوم و از موثرترین بانوان جهان اسلام در عرصه سیاسی، اجتماعی و فرهنگی است، هجرت تمدن ساز حضرت معصومه به قم این شهر را به کانون تحولات آخرالزمان تبدیل کرد.
 وی با اشاره به تلاش دشمنان برای نابودی بنیان خانواده افزود: حضرت معصومه(س) الگوی دختران در مبارزه با ظلم و جرم و مبلغ قرآن بود، دشمنان برای نابودی انقلاب اسلامی ما از راه تضعیف بنیان خانواده و رواج بی بند و باری وارد می شوند، دختران امروز، مادران آینده و مربیان فرزندان گام دوم انقلاب هستند.
امام جمعه دماوند بیان کرد: تقویت بنیه‌های معرفتی نسل نو و بصیرت بخشی به آنها فرصتهای انقلاب را افزایش می‌دهد، همچنین سلامت فکری و اخلاقی دختران جامعه ما از مهمترین عوامل سلامت جامعه آینده ایران است، دشمن با سخیف نشان دادن شغل خانه داری و فرزند پروری سعی میکند بنیان خانواده را از هم بپاشاند.
وی ادامه داد: قبح زدائی روابط غیر شرعی و نفی عقاید مذهبی و دینی با ابزار هنر و رسانه کار ضدفرهنگی معاندان ماست، صدا و سیمای جمهوری اسلامی باید تولید محتوای متناسب با تحکیم بنیان خانواده و فرزندآوری را افزایش دهد، از جامعه هنری شهرستان دماوند تقاضا داریم در موضوع ترویج ازدواج آسان و مبارزه با طلاق آثار فاخر تولید کنند.
فتاح دماوندی در ادامه با اشاره به فرارسیدن سالروز شهادت شهید بهشتی عنوان کرد: رسالت دستگاه قضایی گرفتن حق مظلوم و مبارزه با ظلم و مفسدان است، محاکمه امثال طبری ها اعتماد عمومی را تقویت می کند، سالم سازی درونی دستگاه قضا اصلاح همه قوا را در پی خواهد داشت.
خطیب نماز جمعه دماوند در بخش دیگر خطبه‌های این هفته نماز جمعه دماوند با اشاره به تظاهرات سراسری در ایالات متحده آمریکا گفت: تظاهرات فراگیر در ۵۰ ایالت آمریکا و شکستن نمادهای ملی این کشور پس از جنگ جهانی دوم بی سابقه است، ابرقدرت بودن آمریکا در حال افول است زیرا قدرت نرم آنها فرسوده شده است.
وی خاطرنشان کرد: آینده جهان شاهد تجزیه و تفرقه در آمریکا خواهد بود، آنها دیگر نام ایالات متحده را به یدک نخواهند کشید با این حال آمریکایی‌ها تا نفس دارند دست از اختلاف افکنی در کشورهای دیگر بر نخواهند داشت، بروز رسانی اختلافات در لبنان سوریه و عراق در دستور کار دائمی دولت آمریکا قرار دارد.
        

تصاویر

نظرات