حجت الاسلام کاظم فتاح دماوندی امام جمعه شهرستان دماوند

مردم با گزارشات مستند به مبارزه با فساد سرعت بخشند/ کمک ۱۲ میلیارد ریالی خیرین دفتر آستان قدس رضوی شهرستان دماوند در سه سال گذشته

تاریخ: ۱۳۹۹/۰۴/۱۳
          مردم با گزارش‌های مستند به مبارزه با فساد سرعت ببخشند

امام جمعه دماوند گفت: مردم با گزارش‌های مستند به مبارزه با فساد سرعت ببخشند و اگر در همه زمینه‌ها امر به معروف و نهی از منکر گسترش یابد، عدالت اجتماعی بیشتر حس می‌شود.

به گزارش روابط عمومی ستاد برگزاری نماز جمعه دماوند، حجت‌الاسلام‌والمسلمین کاظم فتاح‌دماوندی، امام جمعه شهرستان دماوند ظهر امروز در خطبه‌های عبادی سیاسی نماز جمعه، ضمن تبریک فرارسیدن ولادت حضرت رضا (ع) با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار ویدیو کنفرانس با مسئولان قوه قضائیه اظهار داشت: احیای حقوق عامه و پیگیری از وقوع جرم، مردم را به دستگاه قضایی امیدوار می‌کند.
وی گفت: آگاه کردن مردم از حقوق خود، زمینه را برای مطالبه عمومی فراهم می‌کند؛ مردم با گزارش‌های مستند به مبارزه با فساد سرعت ببخشند و اگر در همه زمینه‌ها امر به معروف و نهی از منکر گسترش یابد، عدالت اجتماعی بیشتر حس می‌شود؛ اتهام‌زنی بدون سند و مدرک و پیش داوری‌های شخصی گاهی آبروهایی را می‌ریزد که قابل جبران نیست.
امام جمعه دماوند در ادامه با اشاره به اهمیت ازدواج جوانان در جامعه گفت: بحث ازدواج آسان و فرزندآوری مورد تأکید دین اسلام و مقام معظم رهبری است، برای تحقق ازدواج آسان دولت و مردم باید پشتیبان یکدیگر باشند.
فتاح‌دماوندی بیان کرد: رزمایش کمک مؤمنانه در موضوع تهیه جهیزیه برای زوج‌های کم برخوردار از مصادیق معروف است؛ در شرایط اقتصادی فعلی همه باید کمک کنیم تا برای اقشار نیازمند جهیزیه تهیه کنیم.
وی عنوان کرد: در روزهای گذشته، شاهد حضور پر برکت خادمان بارگاه رضوی در دماوند بودیم؛ دفتر آستان قدس رضوی در شهرستان دماوند خدمات متنوع و گسترده‌ای را با کمک مردم و به نام امام رضا (ع) تحت عنوان تهیه جهیزیه و کمک به زوج‌های جوان انجام می‌دهد.
امام جمعه دماوند اضافه کرد: تهیه جهیزیه، سبد کالا و اهدای وام، توزیع نان بین محرومان، کمک به درمان و ازدواج، ارائه مشاوره پزشکی، حقوقی، آموزشی و علمی از جمله خدمات دفتر آستان قدس رضوی در شهرستان دماوند است؛ در طول سه سال گذشته، 500 میلیون تومان جهیزیه و 700 میلیون تومان سبد کالا توسط دفتر آستان قدس و با کمک‌های مردم تهیه و اهدا شده است.
        

تصاویر

نظرات