امام جمعه شهرستان دماوند: روزشمار نابودی اسرائیل مدت‌هاست که آغاز شده است

به گزارش پایگاه خبری دفتر امام جمعه شهرستان دماوند، حجت‌الاسلام و المسلمین کاظم فتاح دماوندی امام جمعه شهرستان دماوند در خطبه‌های سیاسی عبادی نماز جمعه این هفته در جمع مردم روزه‌دار اظهار داشت: آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به ابتکار امام راحل روز قدس نامگذاری شده که روز همه مسلمانان و متقین است.

وی با اشاره به سخنی از پیامبر(ص) ادامه داد: اصل مسلمان بودن ما در گرو حمایت از مسلمانان مظلوم عالم است، اگر امروز شما در حالت گرسنگی و تشنگی با زبان روزه در راهپیماییی شرکت کردید خداوند برای شما عمل صالح خواهد نوشت.

امام جمعه شهرستان دماوند با اشاره به توطئه‌های اسرائیل تصریح کرد: امام خمینی(ره) دسیسه استعماری و تسلط انحصاری صهیونیسم را بر ملا ساخت و مردم مسلمان دنیا را از خواب غفلت بیدار کرد، هنوز فریاد هم فریادهای عدالت‌خواهی امام گوش مستکبران و استعمارگران عالم را آزار می‌دهد و هنوز سوزش سیلی امام به اسرائیل از بین نرفته است.

فتاح دماوندی با بیان اینکه مجتهد و فقیه کسی است که اسلام را جهانی ببیند و مصلحت مسلمانان را در سراسر جهان تشخیص دهد گفت: امام(ره) مسئله صهیونیسم و یهود را از هم جدا و تمام مسلمانان جهان را علیه اسرائیل متحد کرد، ما به داشتن چنین رهبری به خود می‌بالیم.

وی با اشاره به قداست مسجدالاقصی برای مسلمانان بیان کرد: سرزمین فلسطین محل ظهور، موطن و مزار حضرت موسی و زادگاه حضرت عیسی و نخستین قبله مسلمین جهان است، اما این سرزمین و مسجد مقدس ۷۰ سال است که توسط اسرائیل غصب شده و مسلمانان را از خانه وکاشانه‌شان آواره کرده‌اند.

امام جمعه شهرستان دماوند افزود: اشغال فلسطین تنها اشغال یک سرزمین و کشور نیست بلکه ایجاد یک مرکز صهیونیستی ضداسلامی علیه تمام مسلمانان جهان است، هدف اسرائیل نابودی جهان اسلام است و شعار گسترش اسرائیل از نیل تا فرات را سر می‌دهند در حالی که راه به جایی ندارند.

فتاح دماوندی با اشاره به تهدیدات نظامی، سیاسی و اقتصادی اسرائیل برای مسلمانان تصریح کرد: مسئله فلسطین یک مسئله انسانی و بشری است، کسانی که دم از حقوق بشر می‌زنند امروز کجایند تا ببینند هر روز زنان، جوانان و کودکانی به دست این رژیم جعلی بی‌دین کشته می‌شوند.

وی با بیان اینکه امروز جمهوری اسلامی مدافع حقوق بشر در تمام دنیاست خاطرنشان کرد: طبق سفارش پیامبر اکرم(ص) و حضرت علی(ع) از مظلومان عالم دفاع می‌کنیم که این آرمان، وظیفه و نشان مسلمان بودن ماست، شهدای مدافع حرم ما به ندای «یا للمسلمین» مردم تحت حکومت ظالم داعش و تکفیری لبیک گفتند و جان و مال خود را در این راه داند.

امام جمعه شهرستان دماوند همچنین اظهار داشت: اسرائیل و ارباب جنایتکارش آمریکا بدانند که فرزندان امام خامنه‌ای بیدار، هوشیار و آتش به اختیارند و ایران امروز از دیروز مقتدرتر، باشکوه‌تر و با صلابت‌تر است و بدانند روزشمار نابودی اسرائیل مدت‌هاست که آغاز شده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *